До безперечних переваг бездротових навушників належить свобода, як при переміщеннях, так і від необхідності розбиратися з дротами, що заплутуються під час користування та транспортування. Проте, такі технології не змогли остаточно витіснити дротові навушники, оскільки класична, відточена роками технологія має свої плюси, основний з яких – точне, швидке та плавне передавання звуків. В ситуаціях, коли важлива чистота звучання, відсутність затримок та перешкод – класичний аксесуар здатен впоратись з завданням бездоганно. Під час використання аналогового сигналу оброблюється більша кількість даних, в порівнянні з цифровим, не відбувається їх стискання, а значить, навіть незначні музичні нюанси не будуть втрачені. Точність та відсутність затримок важлива в різних ситуаціях: для професійного використання, меломанів, яким важлива повнота звучання, поціновувачів динамічних ігор, в яких навіть незначна затримка здатна вплинути на результат.
Такі моделі характеризує проста конструкція, з незначною вагою (відсутність бездротових модулів та батарей робить дротові моделі значно легшими, в порівнянні з бездротовими). Підключення дротами виключає вплив на сигнал сторонніх факторів, а час використання обмежений лише витривалістю батареї пристрою, до якого підключений аксесуар.
Підключення за допомогою дроту – загальна риса моделей, проте, серед них представлене широке розмаїття формфакторів. Купити дротові навушники можна в такому дизайні:
Повнорозмірні – мають великі амбушури, що не тиснуть на вуха, та розсіюють звук перед тим, як він потрапить у внутрішнє вухо, забезпечуючи природне звучання. Мають великі динаміки, що добре передають нижні частоти, глибокі баси. Саме такими моделями представлені аксесуари професійного спрямування, розмір робить їх не кращим вибором для транспортування.
Внутрішньоканальні – компактні моделі, що розміщуються безпосередньо у вусі. Форма забезпечує ізоляцію від зовнішнього шуму, що позитивно впливає на якість звучання. Добре зберігають нюанси звучання, адже звук подається без розсіювання. Представлені вкладками та вакуумними моделями. Перші забезпечують часткове проникнення зовнішніх звуків, оскільки розташовуються у зовнішньому вусі, другі мають підвищені ізоляційні властивості, оскільки встановлюються безпосередньо у слуховий прохід.
За акустичним оформленням можна обрати відкриті, закриті та напіввідкриті моделі. В закритих — амбушури не пропускають звук назовні, він не чутний оточенню. Водночас вони не вентилюються, що може призводити до дискомфорту. Відкриті вентилюються, не дають накопичуватися акустичному тиску, за характеристиками відтворення близькі до класичних акустичних систем. Проте, чітке звучання можливе лише в тихому приміщенні, на вулиці звук змішується з довколишнім шумом. Компромісний варіант – напіввідкриті, що поєднують характеристики перших і других, проте, менш виражено.
Якість звучання залежить від конкретних характеристик, що має та чи інша модель. Дротові навушники в каталозі інтернет-магазина «МобіМаркет» за такими параметрами як частотність, показує діапазон частот, що може бути відтворений; чуттєвість, вимірюється в рівні звуку, децибелах; та звукового тиску (чим вища чуттєвість, тим більша гучність). Супротив обирають залежно від того, з яким пристроєм буде використовуватися аксесуар: низький (до 32 Ом) підійде для пари зі смартфоном, високий (понад 100 Ом) характерний для професійних моделей, що використовують разом з підсилювачем.
Приділивши увагу деталям можна уникнути й типової проблеми – заплутування дротів. Менш схильні до таких процесів та більш витривалі в ході експлуатації моделі з пласкими або вкритими додатковим обплетенням дротами.
В каталозі можна обрати також за ціною, брендом, кольором. В картці товару є основна інформація про аксесуар та ілюстрації, можна оформити замовлення через кошик чи кнопку швидкого замовлення. «МобіМаркет» приймає оплату онлайн, переказом на розрахунковий рахунок, післяоплатою. Доставляння забезпечують національні транспортні компанії, у Львові забрати замовлення можна в магазині.