Телефон – гаджет, який ми завжди тримаємо під рукою. Він супроводжує нас на роботі, під час відпочинку, вдома, в дорозі. Навіть за умов обережного використання пристрій відчуває значне навантаження: дотики, носіння в кишені чи сумці, контакт з твердими поверхнями (наприклад, коли пристрій кладуть на стіл) відбиваються на зовнішньому вигляді, призводять до появи потертостей і подряпин. Значну загрозу становлять побутовий пил і волога. Лише частина виробників забезпечують гаджет сертифікованим пило- та вологозахистом, більшість користувачів мають подбати про це самостійно. Вирішити цей комплекс проблем швидко й ефективно можна, якщо купити чохол для телефона. Такий простий аксесуар виконує одразу дві функції: захисту та персоналізації. Захист полягає в перешкоджанні потрапляння пилу, вологи до корпуса, появи слідів щоденного використання, також чохол візьме на себе основний удар у випадку падіння. Не менш важлива і функція персоналізації. Більшість виробників пропонує лише кілька варіантів кольору корпуса. Можливість змінити дизайн за допомогою аксесуарів дає можливість зосередити вибір на технічних характеристиках пристрою, його розмірах і формі, а не обмежувати власний вибір колірною гамою.
Купити чохли для телефонів можна, обравши з широкого асортименту. В першу чергу необхідно зосередити увагу на моделях, що призначені конкретному смартфону. В таких виробах забезпечений збіг не лише розмірів, але й кнопок, роз’ємів, що спрощує використання. Існують і універсальні моделі, проте, вони не такі зручні, можуть вимагати зняття чохла під час певних маніпуляцій. Один з критеріїв вибору – рівень захисту, який визначається формфактором:
Накладки або бампери забезпечують частковий захист, закриваючи лише задню панель і бокові грані. Екран залишається відкритим, потребує додаткового захисту (плівкою чи склом), проте, гаджетом зручно користуватися.
Книжки надають повноцінний захист, відкидна панель закриває також екран, перед використанням його необхідно відкрити, а після закрити. Для зручності на лицьовій частині можуть бути віконця чи вирізи, аби користувач міг бачити годинник, стан батареї, ім’я того, хто дзвонить. Одним з різновидів такої моделі є гаманці, в яких додатково передбачені відділи під банківські картки, паперові гроші.
Мішечки, чохол-кобура також закривають пристрій з усіх боків. Перші м’які, призначені для перенесення смартфона в кишені чи сумці, другі жорсткі, кріпляться на пасок. Пристрій перебуває в безпеці лише під час транспортування, аби скористатися смартфоном його треба дістати з чохла.
Існують спеціалізовані моделі, створені під конкретні умови використання. До таких належать протиударні, зі зміцнених матеріалів, з підвищеним опором до механічних пошкоджень, здатністю амортизувати, спортивні (можуть бути закріплені на руку чи ногу, не заважають під час руху), водонепроникні (не просто не пропускають вологу, а дають змогу поміщати гаджет у воду, наприклад, щоб створити ефектні світлини).
Все необхідне, аби подбати про безпеку та урізноманітнити дизайн смартфона пропонує інтернет-магазин аксесуарів для телефонів «МобіМаркет». В каталозі представлена продукція провідних виробників, обрати можна за типом, формою, дизайном, призначенням для конкретного гаджета. Для кожного аксесуара наведені характеристики та фотографії, у разі виникнення додаткових питань поставити їх можна за допомогою електронної форми чи контактних телефонів. Магазин пропонує купити чохол для телефона з оплатою онлайн або переказом на розрахунковий рахунок, післяоплатою під час одержання замовлення. Покупку можна забрати з магазинів мережі «МобіМаркет», по Україні доставляння здійснюють національні транспортні компанії.